Všechno,
co jste chtěli říct,
ale nevěděli jak...

PR agentura J&N PUBLICITY poskytuje profesionální služby ve všech komunikačních disciplínách, od korporátního či produktového PR přes digitální marketing až po spolupráci s celebritami a institucemi v oblasti public relations. Využívá dlouholeté znalosti českého i zahraničního mediálního trhu a poskytuje kreativní řešení.

Služby

PR Consulting

PR agentura J&N PUBLICITY poskytuje profesionální služby v oblasti public relations. Využívá dlouholeté znalosti českého i zahraničního mediálního trhu a současně poskytuje kreativní řešení v oblasti digitální komunikace. Sleduje trendy a opírá se o know-how zahraničních globálních partnerů a klientů.

Public Relations

Realizace PR a komunikačních aktivit jako jsou tiskové briefingy a konference, komunikace na sociálních sítích a internetu, event marketing, sponzoring a CSR. Víme jak zařídit, aby vás média měla ráda a psala o vás tak, jak si přejete.

Media Relations

Vytváření a udržování vztahů s médii s cílem zajistit vhodný redakční prostor v médiích. Vyhledávání vhodných příležitost, analýzy informací, návrhy témat pro publicitu v médiích. Téma je vždy, jen ho najít a správně zasadit do kontextu.

Digital Communication

Zajišťujeme správu profilů na sociálních sítích od vytváření strategií po individuální komunikaci s uživateli. Vybereme nejúčelnější formu monitoringu a podchytíme potencionální krizová témata, vždy s ohledem na možnosti dalšího rozvoje komunikace.

Crisis Communication

Všechny krize v době elektronických médií probíhají v reálném čase a nezáleží na kterém místě zeměkoule se odehrávají. Rozdíl je jen jeden - rychlost vaší reakce! Je žádoucí se na krizi včas a dobře připravit.

Media monitoring

Monitoring všech dostupných výstupů v českých i zahraničních médiích (TV, rádia, tisk, internet, sociální sítě). Zjistěte, jak vás vidí média a jak je vaše PR úspěšné. Na základě analýzy media monitoringu zpracujeme váš mediální obraz, doporučení a návrhy na zlepšení.

Kontakty

Adresa a fakturační údaje

J&N Publicity s.r.o.

Wuchterlova 584/16, Praha 6, 160 00, Czech Republic

IČ: 03518442

DIČ: CZ03518442

Kontakt

Mgr. Jitka Novotná, Managing Director
jitka.novotna@jnpublicity.cz
tel: +420 723 540 511